VŮNĚ MIRACLE - Life your dreams - posvátná essence

MIRACLE (zázraky)- Žij své sny

-15 ml lahvička roll-on (9-11ml essence a cca 5 ml polodrahokamů)

- obsahuje ty nejluxusnější a nejvzácnější esence, jejich cena je hodně vysoká, je možné si objednat 1 ml na zkoušku za 480,-

Vůně, která přitahuje a přináší zázraky do vašeho života. Chtěli byste také začít zažívat malé i velké zázraky ve vašem životě?

Miracle vám pomáhá za měřit pozornost tímto směrem a tyto zázraky doslova manifestovat ve vašem životě. Šperk přináší a přitahuje šťastné náhody a synchronicity, Šťastné události a takové životní náhody, které povznesou váš život směrem k lepšímu.

Tento vůně je spouštěč něčeho velmi krásného. Miracle je magnetem pro zázraky a šťastné události, které doslova začnete do života přitahovat. 

Pomáhá vám splnit vaše sny a přání. Tak jako když padá hvězda a můžete si něco přát, zkuste to i při nošení tohoto šperku.
Jsou na něm zobrazené malinkaté hvězdičky jako symbol plnících se přání. 

Vůně má k sobě i šperk, který vznikl během MIRACLE MINDSET PROGRAMU od Zuzky Noah. Pokud by jste jej chtěli absolvovat vložte při objednání tento ZÁZRAČNÝ KÓD na slevu a dárek: MIRACLE108

program najdete zde: https://www.newplace.cz/miracle

Everything is possible…live your dreams now. 


 

1 900,00 Kč

ZDE je odkaz na MIRACLE MINDSET PROGRAM, který také mění život.

Jako dárek ode mě získáváte SLEVOVÝ KOD zadejte ho dole u objednání: MIRACLE108

Šperk vám připomíná, že všechno je možné, že vždy existuje řešení. Případně je zde v záloze ještě vždy zázračně řešení. A pak když otevřete svou mysl ještě více je zde ještě jedno řešení – ještě větší řešení než zázračném řešení – něco co si ani nedokážete vymyslet a pomyslet – prostě něco ještě mnohem lepšího než vaše nejhezčí sny.

Velká moudrost a harmonie vesmíru vidí totiž mnohem větší a hlubší souvislosti než my jako jednotlivci. Dokáže nám vytvořit ještě něco mnohem krásnějšího než naše největší sny.

 Tento vzácný šperk vám pomáhá zacílit k tomu, po čem jste vždy toužili a o čem jste vždy snili. Pomáhá vám udělat jednotlivé kroky a dovézt vás na místo, které je zatím ve vašich nejkrásnějších snech.