MEDITAČNÍ ŠPERKY S AFIRMACÍ ze zlata a stříbra

Meditační šperky s afirmací na druhé straně. Vyrobeny z pravého zlata a stříbra. Při výrobě procházejí alchymistickým procesem transformací ohněm.

Změňte svůj život pomocí těchto šperků s afirmací a s poselstvím 

Šperk vám pomáhá koncentrovat vaši pozornost na téma, které si vyberete. Šperk vám pomůže změnit váš život. 

Šperky vznikají v srdci evropy – v České republice- na posvátných místech planety i vesmíru.  Jejich výrobu doprovází spojení ohně, vody, země, vzduchu a lásky. Po vyrobení jsou rituálně harmonizovány a požehnány, aby svým majitelům přinesli v životě jen to nejkrásnější. 

Každý ze šperků je naprosto jedinečný, je naprostým originálem. 

První šperk vznikala během nádherné hvězdné úplňkové noci když se doslova otevřeli kosmické portály, aby podpořili těchto šperků.  

Všechny síly vesmíru se spojí, aby podpořili i váš jedinečný vybraný záměr a projekt- na kterém jste se rozhodli vědomě pracovat. 

 Skrze šperk k vám přichází velké vesmírné požehnání pro téma které si vyberete. Velká podpora celého vesmíru doprovází každý jedinečný šperk a tím i vás. 

Tyto šperky vznikaly krásným zázračným způsobem. První šperk vznikl na Beltain- té noci byla nádherná láskyplná úplňková noc. Zrodil se první šperk- Rozkvět.

Vznik doprovází spousty synchronicit, které způsobili, že jsem šperky začala tvořit. Například během MIRACLE MINDSET PROGRAMU jsem si přála šperk s afirmací a objednaný se mě cca na měsíc spozdil- musela jsem si vyrobit svůj :) Díky tomu vůbec šperky vznikly.

Při tvorbě šperku THE SUN- na nebi byly soupy světla a objevil se obrovský světelný anděl ze světla… Nádherné spolupráce, kdy se tvoří tematické šperky, které svět potřebuje. Připojuje se cestování na posvátná místa. Zlepšuje se výroba. Ta probíhá zásadně krásné uvolněné náladě, v radosti. Jsou vybírány ty nejkvalitnější materiály. Beru velký ohled na udržitelnost Země, životní prostředí, přístup ke zvířatům a rostlinám. Tvorba šperků vychází z mé vlastní vnitřní radosti, a práci se šperky vnímám velmi meditativně- jako okamžik, kdy se zklidním, jsem ponořena ve svém srdci, s radostí tvořím co přichází….v plynutí univerza, učím se, jak jen být v harmonii a lásce.