VŮNĚ ROZKVĚT - essence

ROZKVĚT

-15 ml lahvička roll-on (9-11ml essence a cca 5 ml polodrahokamů)

- obsahuje ty nejluxusnější a nejvzácnější esence, jejich cena je hodně vysoká, je možné si objednat 1 ml na zkoušku za 480,-

Rozkvět ve všech podobách a směrech. Celkový rozkvět vašeho života. Rozkvět může být v jakékoliv vaší životní roli nebo oblasti – např. v oblasti financí, partnerství, zdraví….

Tato vůně podporuje vznik všeho nového, přináší úspěch novým projektům, novým vztahům, novým začátkům.... Její energie je jako jaro, které se těší na to jak vše rozkvete do plné velkolepé energie života.

Velmi krásně jde vnímat energie rozkvětu i u tématu rozkvétající se žena, která jako nádherná a půvabná bytost vstupuje do svého plného rozkvětu a krásy. Rozkvétající žena jako květ přitahuje doslova celé své okolí.

Rozkvět v jakékoliv oblasti života, kde by jste ho chtěli. Manifestujete ho a připomínejte si ho použití této krásné vůně.

3 200,00 Kč

Rozkvět ženy

Pokud jste žena, tak můžete rozkvět vnímat například takhle.

Takto se tato žena cítí:

Spokojená, naplněná žena - její esence jako magnet přitahuje muže od pradávna. Muž se vedle ní cítí šťastný, milovaný a úspěšný. Cokoliv může, udělá pro spokojenost této ženy. Tak, aby ona mohla být šťastná. Ona nepoužívá energii síly a tlaku, aby získala to, co chce. Používá energii uvolnění, lásky, radosti a nadšení. A přesně tohle muž vedle ní miluje.

Každá žena si zaslouží cítit se krásně, milovaná, uvolněná, radostná…luxus je pro ženu naprosto přirozený. Potřebuje hojnost a cítit materiální zajištění proto, aby mohla být uvolněná a nemusela brát roli být mužem - konat, myslet, tlačit, dosahovat.

Materiální zajištění je pro ženu pocit bezpečí. Může dát sobě i rodině to, co potřebuje. Žena je pak uvolněná, milá, vášnivá i láskyplná. Zařizování nechává na muži a ten ji dokáže dát tento pocit bezpečí. Ona jen nezískává mužskou silou, ale naopak silou uvolnění, přání, snění, radost a lehkosti. Pak vedle ní může stát silný muž, který ji to rád dopřeje. Žena může i nechat tuto zodpovědnost na svém muži a dovolit mu se postavit do této síly. Nepřebírá jeho role a nebere na sebe zodpovědnost zařizování, zajišťování a zabezpečování. Ona to získává jinou cestou, cestou uvolnění, radosti a nadšení.

Dopřejte vašim mužům se stát těmito muži, nepřebírejte jejich role. Oni nechtějí ženu generálku, chtějí láskyplnou uvolněnou a šťastnou ženu, která je svou energií naprosto uchvátí, sladkou enesencí. Jen takto skrze ženu oni vnímají svůj úspěch a sílu.

A vy, milé ženy, vstupte do této ženské vlny, dovolte si dostatek odpočinku a péče o sebe. Obklopte se fajn lidmi a s těmi, se kterými vám není dobře, se nescházejte. Trénujte se v říkání NE. Věci, které nechcete, NEDĚLEJTE.

Naplňte váš pohár ať přetéká. Váš muž z vás to štěstí ucítí i všichni kolem.

Vy se staňte vznešenou ženou

Obklopte se vším, co milujete a po čem toužíte.

Věnujte pozornost vaší kráse a půvabu.

Doplňte vyčerpanou energii dostatečným odpočinkem, doplňte energii, která vás vyživuje.

Dovolte si znovu zářit.

Zaměřte pozornost SAMA NA SEBE.

Zahrajte si třeba hru: dnes se budu zaměřovat na krásu a budu ji projevovat skrze hlas a pohyby rukou. Znovuobjevíte krásu půvabu. Dovolujte vesmíru, aby ji dal veškerou hojnost pro její přání.

Žena, která doplnila energii a vnímá sebe sama dělá věci, které miluje, umí odpočívat. I přesto, že se může někomu zdát, že odpočívá moc. Nevadí ji to, ví, co sama pro sebe potřebuje. Už ji nikdo jiný neurčuje, kolik odpočinku může mít - to ona určuje sobě sama.

Pracuje na tom, aby její energie byla co nejvyšší, aby byla uvolněná, cítila radost i lásku. Dopřává si všechen luxus i bohatství, vždy volí pro sebe jen to nejlepší

Jen dobře odpočatá žena vyzařuje svůj půvab a magnetizmus štěstí. Její okolí to z ní vnímá.

Vykročte semnou na cestu ženy.

Dnešní den udělejte ve svém životě nějakou změnu, která podpoří vaši ženskou energii, udělá vám dobře a doplní síly. Tím se zesílí vaše krása a půvab.

Kamkoliv pak taková žena vstoupí, její okolí tuhle záři vnímá a ta je něčím velmi přitažlivá pro muže i pro ženy.

Toto posvátné spojení s touto ženskou esencí vám k nohou snese veškeré dary Země, otevře veškeré dveře kam budete chtít vstoupit. Veškerou hojnost a zajištění. Veškerou lásku i veškeré bezpečí…..cokoliv budete chtít.