Náušnice MIRACLE

MIRACLE (zázraky)

- stříbrný šperk pozlacený

Šperk, který přitahuje a přináší zázraky do vašeho života. Chtěli byste také začít zažívat malé i velké zázraky ve vašem životě?

Miracle vám pomáhá za měřit pozornost tímto směrem a tyto zázraky doslova manifestovat ve vašem životě. Šperk přináší a přitahuje šťastné náhody a synchronicity, Šťastné události a takové životní náhody, které povznesou váš život směrem k lepšímu.

Tento šperk je spouštěč něčeho velmi krásného. Miracle je magnetem pro zázraky a šťastné události, které doslova začnete do života přitahovat.

Pomáhá vám splnit vaše sny a přání. Tak jako když padá hvězda a můžete si něco přát, zkuste to i při nošení tohodle štve šperku.
Jsou na něm zobrazené malinkaté hvězdičky jako symbol plnících se přání. 

Šperk vznikl během MIRACLE MINDSET PROGRAMU od Zuzky Noah. Pokud by jste jej chtěli absolvovat vložte při objednání tento ZÁZRAČNÝ KÓD na slevu a dárek: MIRACLE108

program najdete zde: www.newplace.cz/miracle

Everything is possible…live your dreams now. 

2 490,00 Kč

ZDE je odkaz na MIRACLE MINDSET PROGRAM, který také mění život.

Jako dárek ode mě získáváte SLEVOVÝ KOD zadejte ho dole u objednání: MIRACLE108

Šperk vám připomíná, že všechno je možné, že vždy existuje řešení. Případně je zde v záloze ještě vždy zázračně řešení. A pak když otevřete svou mysl ještě více je zde ještě jedno řešení – ještě větší řešení než zázračném řešení – něco co si ani nedokážete vymyslet a pomyslet – prostě něco ještě mnohem lepšího než vaše nejhezčí sny.

Velká moudrost a harmonie vesmíru vidí totiž mnohem větší a hlubší souvislosti než my jako jednotlivci. Dokáže nám vytvořit ještě něco mnohem krásnějšího než naše největší sny.

Tento vzácný šperk vám pomáhá zacílit k tomu, po čem jste vždy toužili a o čem jste vždy snili. Pomáhá vám udělat jednotlivé kroky a dovézt vás na místo, které je zatím ve vašich nejkrásnějších snech.